top of page

nasza historia

o nas

Kilka słów o naszym Klubie - powstaniu, rozwoju na przestrzeni lat, dążeniu do stworzenia miejsca dla zawodnikow sportów olimpijskich, wielbicieli zdrowia i wszelkich form aktywności.

pierwszy box w polsce

korzenie

Na samym początku była fascynacja systemem treningowym CrossFit. Nowa metoda treningowa zza oceanu była nowością w naszym kraju a oglądanie zmagań i wyczynów tych zawodników na arencie sportowej było hipnotyzujące. Kontakt z zagranicznymi zowodnikami, założycielami boxów oraz trenerami pozwalała Nam zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu treningu funkcjonalnego. W 2012 roku założyliśmy pierwszy afiliowany box crossfitowy w Polsce - we Wrocławiu. Przez kolejne lata walczyliśmy na arenach polskich i międzynarodowych, poznawaliśmy fantastycznych i uzdolnionych zawodników oraz coraz bardziej zagłębialiśmy tajniki tego systemu treningowego, aby móc świadomie przekazywać jego założenia naszym podopiecznym.

czas na specjalizację

Nie zamierzaliśmy zatrzymywać się na samym treningu funkcjonalnym, poszliśmy o krok dalej i otrzymaliśmy licencję Dolnośląskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Otworzyło Nam to drzwi do ogromnych możliwości - wiedzy jak i startów na polskich i międzynarodowych pomostach. Klub Sportowy Mjollnir Weightlifting pojawił się na polskiej mapie dwuboju olimpijskiego i zaczął zdobywać medale i puchary w każdej grupie wiekowej. Dzięki wsparciu i ogromu wiedzy najlepszych trenerów i zawodników - Rommela Picon, Adama i Katarzyny Kraska, Zbigniewa Krzyśków czy Jacka Rolewskiego możemy rozwijać naszych Klubowiczów na najwyższym poziomie.

bottom of page